NOVUS SECURITY Sp. z o.o. Logo
Profesjonalne rozwiązanie dla systemów zabezpieczeń - Telewizja przemysłowa CCTV, Kontrola dostępu

O firmie

Kim jesteśmy
Grupa kapitałowa AAT Holding sp. z o.o. zatrudnia obecnie około 600 osób i posiada w Warszawie siedzibę o powierzchni ponad 3700 m2. Grupa została założona w 1995 roku, a jej owocna ekspansja w branży zabezpieczeń i ochrony mienia doprowadziła w 2000 roku do wprowadzenia na rynek nowej marki profesjonalnych systemów CCTV oraz produktów kontroli dostępu. Produkty pod nazwą NOVUS® są dystrybuowane w całej Europie poprzez sieć firm partnerskich, które zapewniają swoim klientom pomoc techniczną i doskonałą obsługę, wychodząc naprzeciw ich wymaganiom. Obecnie aktywnie wzmacniamy naszą pozycję na rynku międzynarodowym, poszukując partnerów handlowych, którzy mają bogate doświadczenie i mogą pochwalić się sukcesami w branży zabezpieczeń.

Nasza wizja
Na całym świecie bezpieczeństwo zyskuje coraz większe znaczenie, a monitoring wizyjny stanowi jedno z najlepszych zabezpieczeń przed przestępczością. W chwili obecnej rynek podzielony jest między tanie produkty bezmarkowe oraz kosztowne systemy renomowanych producentów, a klienci nie posiadają trzeciej alternatywy. NOVUS wypełnia tę lukę oferując wachlarz produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. Ponadto, wychodząc ponad wymagania klientów dotyczące bezpieczeństwa, jakości i wydajności, dążymy do osiągnięcia pozycji lidera branży.

Nasz cel i misja
Poprzez nasze działania pragniemy uczynić życie wielu ludzi bezpieczniejszym. Dlatego też stale dostarczamy na europejski rynek branży zabezpieczeń i ochrony mienia urządzenia wysokiej jakości dopasowane do ochrony zarówno własności prywatnej, dużych zakładów przemysłowych, jak i miejsc użyteczności publicznej. Udaje nam się to poprzez budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z partnerami handlowymi, opartych na zaufaniu i uczciwości, co stanowi kluczową zasadę naszej działalności.

Strategia biznesowa
- Dostarczać szeroki wachlarz produktów wysokiej jakości.
- Doskonalić istniejące produkty oraz wprowadzać produkty innowacyjne na rynek.
- Rozwijać sieć sprzedaży szukając zaufanych partnerów handlowych w kolejnych krajach.
- Zapewniać dystrybutorom wsparcie w dziedzinie marketingu.
- Zapewniać szybką i niezawodną realizację zamówień i dostaw.
- Gwarantować doskonałą obsługę indywidualną i wsparcie techniczne dla partnerów handlowych oraz instalatorów.

Sprzedaż i Szkolenia
Naszych partnerów otaczamy stałą opieką wysoko wykwalifikowanego zespołu handlowców. Obsługują oni cały proces sprzedaży, od złożenia zamówienia do przygotowania wysyłki, zapewniając osobisty i sprawny kontakt z firmą.

Dla naszych partnerów handlowych organizujemy kompleksowe szkolenia. Ich celem może być zarówno prezentacja oferty firmy, jak i omówienie specyficznych zagadnień. Nasi kompetentni inżynierowie prowadzą szkolenia w siedzibie firmy oraz u naszych dystrybutorów, gdzie uczestnicy mają szansę poznać działanie i zalety urządzeń marki NOVUS®.

Targi i Marketing
Wspólnie z naszymi partnerami handlowymi w całej Europie prezentujemy produkty NOVUS® na lokalnych oraz międzynarodowych targach branżowych. W ten sposób nasza marka staje się rozpoznawalna w wielu krajach jako synonim niezawodności, zaawansowania technicznego i wysokiej jakości.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym kontrahentom wszechstronne wsparcie marketingowe w postaci katalogów produktowych, ulotek, broszur, reklam, gadżetów, wspólnych promocji oraz pomoc w organizacji stoisk wystawienniczych NOVUS®. Wspieramy ich też poprzez rozbudowaną korporacyjną stronę internetową oraz strony w lokalnych językach, które rozwinęliśmy wspólnie z nimi.

Wzmacniamy wizerunek marki również poprzez intensywne akcje marketingowe takie jak: biuletyny, stała informacja o nowościach, oferty specjalne, ulotki promocyjne oraz różne formy prezentacji naszych możliwości w dziedzinie telewizji dozorowej i kontroli dostępu, jak np. prezentacje objazdowe.

Wsparcie techniczne, serwis i gwarancja
Nasi inżynierowie zawsze z chęcią wyjaśnią wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie konfiguracji i obsługi systemów marki NOVUS®.

Centrum serwisowe, dysponując wysoko wykwalifikowanymi inżynierami oraz nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi, jest w stanie rozwiązać każdy problem techniczny.

Wszystkie produkty marki NOVUS® objęte są serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Profesjonalizm naszych pracowników zapewnia doskonałą obsługę i serwis urządzeń, a także zaopatrzenie naszych partnerów w niezbędne elementy zapasowe.

Nasze produkty
Urządzenia NOVUS® produkowane są nie tylko z dbałością o jakość wykonania oraz wygodę obsługi, ale również z troską o bezpieczeństwo użytkowników. Właśnie dlatego każdy komponent systemów marki NOVUS® odpowiada surowym normom obowiązującym tak w Unii Europejskiej (CE, WEEE, RoHS), jak i na terytorium Federacji Rosyjskiej (GOST-R).

ce europejski certyfikat zgodności (CE) gwarantuje, że produkty NOVUS® spełniają surowe normy bezpieczeństwa i jakości obowiązujące dla urządzeń elektrycznych i elektronicznych na całym obszarze Zjednoczonej Europy.
rohs produkty NOVUS® zostały zaprojektowane i wytworzone zgodnie z wymaganiami dyrektywy RoHS (2002/95/EC) ograniczającej użycie substancji niebezpiecznych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Przeprowadzone testy gwarantują, że urządzenia nie zawierają substancji niebezpiecznych w ilościach mogących niekorzystnie wpływać na zdrowie człowieka lub środowisko naturalne.
gost certyfikat zgodności GOST-R oznacza, że produkty NOVUS® spełniają standardy, normy jakości i bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Federacji Rosyjskiej.
wheeled_bin produkty NOVUS® posiadają oznakowanie zgodne z Dyrektywą WEEE (2002/96/EC) dotyczącą zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie są więc kwalifikowane jako odpady z gospodarstw domowych, co oznacza, że ich utylizację należy przeprowadzić w wyspecjalizowanym zakładzie. Prawidłowe złomowanie urządzeń elektronicznych pomaga chronić środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.AAT Holding sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (zwana dalej „AAT”) ma prawo zmienić w dowolnym czasie informacje zawarte w niniejszej domenie (zwanej dalej „Stroną Internetową”). AAT zastrzega sobie prawo do wprowadzania ulepszeń lub zmian w opisach produktów, produktach, usługach przedstawionych na Stronie Internetowej bez uprzedniego powiadomienia. Kopiowanie, przesyłanie, umieszczanie na innym serwerze czy inne rozpowszechnianie, w szczególności poprzez umieszczanie na innych stronach internetowych wszelkich treści zawartych na Stronie Internetowej do tworzenia prac pochodnych, bez uprzedniej pisemnej zgody AAT jest zabronione. Znak towarowy "NOVUS" jest zastrzeżony na terenie Polski (prawo ochronne Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej nr 168734) oraz innych krajów (rejestracja w World Intellectual Property Organization nr 908844) i – podobnie jak inne zastrzeżone nazwy, symbole i logo pojawiające się na Stronie Internetowej – podlega ochronie prawnej, w związku z czym nie może być używany bez wyraźnej pisemnej zgody AAT. Wystąpienie nieścisłości technicznych lub błędów typograficznych nie pociąga za sobą odpowiedzialności AAT.